+420 326 102 102

Elektronické požární systémy (EPS)

Chraňte svůj majetek!

Systém EPS chrání střežený prostor před vzniklým či vznikajícím požárem. Včasná detekce vznikajícího požáru zabrání často mnohamilionovým škodám a zachrání mnoho lidských životů. Základní jednotkou každého systému EPS je ústředna. Ta je schopná obsluhovat různé množství koncových zařízení, tedy hlásičů a detektorů. Napojením na PCO lze zajistit minimální poškození a následky.

Elektronické požární systémy

Dohled 24 hodin

Systémy EPS lze napojit na pulty centrální ochrany PCO a zajistit tak nepřetržitou kontrolu objektu. PCO při vyhlášeném poplachu zajistí výjezd místního Záchranného hasičského sboru a vyrozumí stanovené osoby – při záchraně Vašeho majetku tak získáte drahocenný čas!


Ušetřete na pojistném

Nedílnou součástí stavební projektové dokumentace objektů, zpravidla bývají i projekty EPS. EPS je povinná v budovách, kde se předpokládá větší koncentrace osob, nebo větší pravděpodobnost požáru.. Projekt EPS je nutno nechat schválit reviznímu technikovi hasičského záchranného sboru u příslušného obvodu. Instalované systémy podléhají ze zákona každoročním revizim. Funkční a zrevidovaný systém EPS je další podmínkou pojišťovacích společností pro pojištění daného objektu.

Co nabízíme

  • konzultace
  • projektování
  • instalace
  • revize
  • servis

Ceník

Ceny EPS systémů nelze předem odhadnout pro různorodost poptávky. Obecně však platí, že s náročností systému roste i cena.
nezavazná objednávka

mám předběžný zájem o

Elektronické požární systémy (EPS)

Máte vybráno? Vyplňte formulář a odešlete objednávku. Nic neriskujete, nezavazujete se k využívání našich služeb, ani vás nebudeme v budoucnu obtěžovat nevyžádanými obchodními nabídkami.

Ozveme se vám

Galerie

Pult centrální ochrany (pco)

Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Elektronické zabezpečovací systémy (ezs)

Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Elektronické požární systémy (eps)

Chraňte svůj majetek!

Kamerové systémy (cctv)

Buďte na dohled svým cennostem!

Inteligentní Domy Loxone

Buďte pány svého domova!

ONI system

Sledování a střežení vozidel

Dveřní a přístupové systémy

Otevírání bez klíčů a vedení docházky

Digitální radiostanice

Kvalitní a šifrovaná komunikace

Strukturovaná kabeláž

Datové sítě a síťová zařízení

Trezory a sejfy

Osobní trezory a bezpečnostní skříně